PC için Skype’ın en son sürümünü yükleme (Windows 7-10)

Tüm dünyadaki arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla Skype kullanarak ücretsiz ve yalnızca bilgisayarınızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Skype birçok dili destekler ve farklı ülkelere çok ucuz telefon görüşmesi hizmeti sunarak popülaritesini daha da iyi hale getirmiştir. Bu yazıda, PC için Skype’ın en son sürümünü (Windows 7-10) tanıtacağız.

 

Skype’ı Tanıtmak

hem sesli hem de görüntülü aramaların yapılabildiği VOIP protokolünü destekleyen en ünlü ve güçlü ücretsiz yazılımlardan biridir. Skype yazılımı, sesli sohbete dayalı bir mesajlaşma ortamı sağlamak üzere kişisel bilgisayarınıza bağlanmak için Eşler Arası teknolojisini kullanır.

Yüksek kalitesi, dünya çapında ücretsiz olması ve daha binlerce özelliği onu rakiplerinden ayırarak iyi ve kullanışlı bir uygulama haline getirmiştir. Ayrıca, bu program kullanıcılara anlık mesajlaşma, dosya aktarımı, video konferans ve sesli posta gibi çeşitli olanaklar sunar.

 

1- Uygulamayı indirin ve kurun. Açtıktan sonra, Hesap Oluştur’a tıklayın.

 

 

2- Aşağıdaki resimlerde yıldız bulunan maddeler doldurulmalıdır.

Adınız*: Adınız
Soyadınız*: Soyadınız
E-posta adresiniz*: E-posta adresiniz
E-postayı tekrarla*: E-postayı tekrarla
Doğum tarihiniz: Doğum tarihiniz (Miladi olarak) (gerekli değil)
Cinsiyet: Cinsiyetiniz (zorunlu değil)
Ülke/Bölge*: Ülkeniz ve uyruğunuz
Şehir: ikamet edilen şehir (zorunlu değil)
Dil*: Sham dili
Cep telefonu numarası: cep telefonu numaranız (gerekli değil)
Skype’ı nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz? : Skype’ı kullanmak için sekmelerden (iş veya kişisel) birini seçin (gerekli değil)
Skype Adı*: seçtiğiniz Skype Kimliği (örneğin, Patoghu)
Şifre*: hesap için seçilen şifre (şifre 8 karakter ve rakam, harf ve özel karakter kombinasyonu olmalıdır, örneğin: 123456@patoghu)
Şifreyi tekrarla*: şifreyi tekrarla

 

 

3- Eh, anti-spam fotoğrafının üstündeki formu doldurduktan sonra karşınıza iki seçenek çıkacaktır:

SMS ile ve E-posta ile.Çoğu zaman E-posta ile kontrol etmeniz yeterlidir, ancak her iki seçeneği de tıklamalısınız ve buraya yukarıdaki metni, fotoğrafın harflerini veya rakamlarını yazın ve kabul ediyorum – Devam’ı tıklayın.

 

 

Tebrikler, programı başarıyla yüklediniz ve bu hesabı Android, sitenin kendisi ve iPhone‘daki Skype’ın tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz.

 

4- Programı tekrar çalıştırın ve Skype Adına tıklayın.

 

 

5- Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve giriş yapın.

 

 

6- Devam düğmesine basın.

 

 

7- Sizin için açılan sayfa test butonuna basarak emin olabileceğiniz ses ve görüntü donanım yazılımınızı algılar. Ardından Devam butonuna tıklıyorsunuz.

 

8- Aşağıdaki resim hesabınıza başarıyla girdiğinizi göstermektedir.