Karşınızda en iyi iki kişilik telefon oyunlarından 11’i

Sağlık tavsiyelerine göre evden daha az çıkmanın daha iyi olduğu bu günlerde, iki kişilik mobil oyunlar boş zamanınızı doldurmak için iyi bir seçenek olabilir. Bu yazıda, iki kişilik farklı oyunların bir listesini sunuyoruz.

 

En iyi iki oyunculu telefon oyunlarından 11’ini sunuyoruz

Çevrimiçi grup oyunlarından farklı olarak, bu iki kişilik mobil oyunlar, özgürce dolaşmanıza, farklı cep telefonlarını kullanmanıza (hatta bir cep telefonuyla bile oynamanıza) ve sınırsız modda oyunların keyfini çıkarmanıza olanak tanır. En iyi 2 kişilik mobil oyunları tanımak istiyorsanız bizimle kalın.

 

1- Kızdırma Hokeyi oyunu 2

Yeni bir tarzda sunulan eski bir oyun! Bu iki kişilik mobil oyun çok kolay ama ustalaşmak biraz zor olabilir. İki oyuncu tek bir mobil cihazı kullanabilir ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilir, bu da hızı ve eğlencesi nedeniyle bağımlılık yapar.

 

 

2-Dunker Dunkers oyunu

Sporu seviyorsanız ve gerçek dünyada spor yapamıyorsanız bu basketbol oyunu tam size göre.

Oyunu arkadaşınızla tek bir cihazda oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri harika ve ilginç zorluklar sunuyor. Dunkers, en iyi 2 kişilik iPhone oyunlarından biridir.

 

 

3- Noktalar ve Kutular oyunu

 

 

Çocukken hepimiz bu oyunu kağıt üzerinde oynardık. Oyuncuların birbirine bağladığı, kağıt üzerinde noktalardan oluşan bir ızgara. Bu 2 kişilik Android oyunu, çocukluk oyununuz gibi bir şey. Tek fark, kağıt yerine mobil ortamda yapılmasıdır. Aynı cihazda arkadaşlarınızla oynayabilir veya kendinize dünya çapında bir rakip bulabilirsiniz.

Oyunun üç zorluk seviyesi vardır. İstediğiniz seviyeyi seçebilir ve arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Oyunda ruh halinizi değiştirebilecek birçok renkli tema var!

 

4- Badland oyunu

 

Diğer oyunlardan farklı olarak iki kişilik bir mobil oyun. Çeşitli sakinlerle dolu muhteşem bir ormanın içinde yer alan Badland, tek bir sorunu olan harika bir yerdir. Gerçeği öğrenmek için ormanın sakinlerini kontrol etmeniz gerekiyor.

 

Oyun 100 gerçekten benzersiz seviye sunuyor ve karakterleri gerçek zamanlı olarak aramanız gerekiyor.

 

5- Tekrar (çevrimiçi yarışma)

 

Çevrimiçi tahta oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu oyun kesinlikle sizin için yapılmıştır. Çünkü oynarken rakipleriniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilir, toplayabilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz.

nokta çizgisi, Çince karakter, mayın tarama gemisi, savaş gemisi ve… tamamen ücretsiz ve bağımlılık yapan bir oyun dahil!

 

6- İkili

 

 

Dual, dünya çapında birçok kişi tarafından sevilen iki kişilik bir mobil oyundur. Oyuncular ayakta veya otururken mobil ekrandan birbirlerine ateş edebilirler. Uygun savunma modunda cep telefonunuzdan ateş etmeye başlamalı ve rakip oyuncuyu hedef almalısınız.

 

7- Kavşak Yolundan Geçmek

 

 

En iyi iki kişilik mobil oyunlar listesindeki bir sonraki oyun ise Crossy Road. Hiçbir şeye çarpmadan karayolu ve demiryolu raylarını geçmelisiniz. Siz ve takım arkadaşınız Yasen’in görevi kendinizi kurtarmaktır. Yapabilecek misin? Bu soruya cevabınız evet ise bu oyunu mutlaka deneyin.

 

8- Çatışma Royale

 

 

Clash Royale, en iyi iki kişilik mobil oyunlar listesinde yer alan eşsiz bir oyundur. Dünyanın her yerinden 2’den fazla oyuncu gerçek zamanlı olarak oyuna bağlanabilir ve ödüller kazanabilir. Rakibin kulelerini yıkmalı, tahtları kazanmalı, bir klan kurmalı ve kendi toplumunuzu kurmalısınız. Eminim oyunu oynamak için zaten motive olmuşsundur! Pişman olmayacaksın.

 

9-Düello Su Samurları

 

 

Arkadaşlarınıza meydan okumak için ihtiyacınız olan her şeye sahip, cep telefonları için gerçek bir iki kişilik oyun. Vahşi bir görev üstlenmelisin.

Oyun hızınızı, el becerinizi ve parmak kaslarınızı test etmek için 13 rekabetçi oyun var. Uygulamayı yükleyin ve bu sevimli küçük su samurlarıyla oynamaya başlayın.

 

10- Top Bilardo çok popüler bir bilardo oyunudur.

 

 

Bu oyun tüm bilardo severlere hitap edecek.

Oyun talimatları ve kuralları tıpkı gerçek oyun gibidir. Arkadaşlarınızı eğlenceli bir mücadeleye davet edebilirsiniz.

Her takımda iki oyuncu var ve online bir platform olduğu için değiştirip 3 oyuncuya çıkarabilirsiniz.

 

11- Hadi oturalım: dönem oyunları koleksiyonu

 

Yalnızca grubunuzdaki birinin telefonuna yüklemesi gerekir! İlk adımda mafya ve pandomim gibi hepimizin bildiği oyunları programa koyuyoruz ve sonraki adımlarda daha birçok ilginç oyunu da programa eklemek istiyoruz.

 

İki kişilik oyunların geri kalanı harika
Ücretsiz çok oyunculu oyunlar
Bomba ekibi oyunu
İkili meydan okuma oyunu
deniz savaşı 2 oyunu

 

Umarız yukarıdaki liste aradığınız şeyi size tanıtabilmiştir. Oyunları indirin ve deneyin. Zevkiniz ne olursa olsun, kesinlikle bu oyunlardan birine ilgi duyabilir ve eğlenebilirsiniz.