Hediye kartının tanımı ve ücretsiz hediye kartı almanın 19 yolu

Hediye kartı aslında yardımı ile ücretsiz olarak satın alabileceğiniz veya yurt içi ve yurt dışı sitelerden büyük indirimler alabileceğiniz bir hediye kartıdır. Aslında Amazon, Google Play, iTunes vb. çeşitli sitelerden ürün satın aldığınızda satın alma bölümüne girdiğiniz indirim kodudur.

Sınırlı bir bütçeniz varsa, daha ucuz hediye kartları satın alabilirsiniz. Önemli olan bütçe sınırının sizi durdurmayacağıdır.

Ancak, nereye bakacağınızı biliyorsanız ve çaba sarf etmeye istekliyseniz, biraz çaba sarf ederek Amazon, Walmart, Uber veya diğer büyük markalardan ücretsiz hediye kartları alabilirsiniz.

Bu yazıda ücretsiz hediye kartları almanın 19 basit yolunu inceleyeceğiz.

1- TJ Max’te alışveriş yapmak için ücretsiz bir hediye kartı alın

Shopkick, herhangi bir şey satın almanızı gerektirmez. Bunun yerine, mağazada dolaşarak, tanıtım videoları izleyerek veya uygulamalarında belirli öğeleri tarayarak tekme adı verilen puanlar kazanırsınız.

Tüm yapman gereken:

 

Bir mağazaya girin ve barkodu tarayın – hiçbir şey satın almanıza gerek yok
Çevrimiçi mağazaları ziyaret edin ve fiyatları kontrol edin
Film izle
Daha fazla puan almak için promosyon ürünleri satın alın.

Her madde için puan 5-10 arasındadır. Her puan 0,004$ değerindedir, bu nedenle her 500 puanı Barnes & Noble, TJ Max ve Tiffanys & Co.’dan 2$’lık bir hediye kartıyla takas edebilirsiniz.

Ortalama bir üye ilk hediye kartını bir hafta içinde alabilir. Shopkick bugüne kadar üyelerine 78 milyon dolardan fazla hediye kartı gönderdi.

 

2- Bir Walmart hediye kartı alın

Rakuten, eski adıyla Ebates, Rakuten.com portalı üzerinden 2.500’den fazla global mağazada alışveriş yaptığınız için size ödeme yapan bir pazarlama şirketidir.

Kaydolun ve Rakuten alışverişlerinizde en az 25$ harcadığınızda 10$’lık ücretsiz Walmart Hediye Kartı veya 10$’lık Rakuten Nakit Ödül kazanın.

Macy’s, Kate Spade, Under Armor ve American Eagle gibi mağazalar, satın alımlarınızda Rakuten hesabınıza %4-6 nakit geri ödeme yapar. Rakuten, toplam geri ödemeniz için her üç ayda bir size bir çek gönderecektir.

Şimdiye kadar, bu şirket 10 milyon üyesine bir milyar dolardan fazla nakit indirimi iade etti.

 

3- Amazon hediye kartı

Swagbucks, çevrimiçi veya mobil aracılığıyla yapılan işler için ücretsiz hediye kartları ve para ödeyen ücretsiz bir web ödül programıdır.

Aslında ödüller, mağazalarda alışveriş yapmak, film izlemek, oyun oynamak, web’de arama yapmak veya anketleri tamamlamak dahil olmak üzere 17 farklı şekilde kazanılabilir.

 

 

 

Bu program ödüllerini kendi para birimi olan Swagbucks Puanı (SB) cinsinden öder, her 10$ 1000 SB’ye eşittir.

500 Swagbucks puanı kazandıktan sonra, Amazon, Walmart, Starbucks ve daha fazlasından ürün satın almak için 5 dolarlık bir hediye kartıyla değiştirebilirsiniz.

Bu benzersiz bağlantı aracılığıyla kaydolun ve fazladan 3 ABD doları kazanın – aynı zamanda ilk 30 gün içinde ilk 300 SB’nizi alırsınız.

Swagbucks’ı boş zamanlarınızda kullanabilir ve eğlenmenin yanı sıra biraz da para kazanabilirsiniz.

 

4- iTunes hediye kartı

Ibotta, çevrimiçi veya şahsen alışveriş yaparak puan kazanmanızı sağlar. İstediğiniz ürünü çevrimiçi veya şahsen satın alın ve ardından uygulama aracılığıyla satın alma belgesini Ibotta’ya gönderin. Bu durumda yaklaşık %8 nakit geri alırsınız.

Ibotta programıyla daha fazla ödül kazanabilirsiniz:

Ekip olarak kaydolun – belirli sayıda teklif veya belirli miktarda nakit satın almak gibi kilometre taşlarına ulaşmak için çaba gösterin
Arkadaşlarınızı Ibotta programına yönlendirin ve 100 puan için aylık çekilişe katılın.
Sosyal medyada paylaşım yapmak, kısa bir ankete katılmak veya kısa bir video izlemek gibi bir görevi tamamlayarak bonus puanlar kazanın.

Amazon, Starbucks, Samsung, Apple Home Depot ve daha fazlası gibi büyük mağazalarda kullanabileceğiniz PayPal nakit veya hediye kartları alabilirsiniz.

 

5- Starbucks hediye kartı

MyPoints, e-posta okumak, anket yapmak, oyun oynamak, alışveriş yapmak, video izlemek, kupon yazdırmak ve kullanmak ve sitenin tarayıcısını indirip kullanmak için puan kazanabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir.

Puanlar aktiviteye göre değişir. Belirli mağazalardan alışveriş yaparak harcadığınız dolar başına 2-8 puan, anketlere katılarak ise 50-150 puan kazanırsınız.

1.400 puan kazandıktan sonra, bu puanları 10$’lık Walmart, Amazon, Visa Prepaid veya Starbucks hediye kartı ile değiştirebilirsiniz.

Bu benzersiz bağlantı aracılığıyla kaydolarak kaydolun. Günlük alışverişlerinizde en az 20$ harcayın ve 12$’a eşit 1.750 ücretsiz puan kazanın.

 

6- Kohl’s hediye kartı

InboxDollars katılmak için ücretsiz bir sitedir. Bu site, Kohl’s, Gap, Walmart ve Express gibi mağazalardan web sitelerinden yaptığınız her alışveriş için size %2 ücretsiz kredi verir.

Hediye kartı veya elektronik ödeme şeklinde geri ödeme talebinde bulunmak için en az 30$ kredi alana kadar alışveriş yapmalısınız.

Ayrıca anketlere katılmak, video izlemek, hizmetlere kaydolmak, uygulama yüklemek veya e-posta okumak için de kredi kazanırsınız.

Bu bağlantı, 5 $ bonus almak için 5 $ bonusunuzu alır.

 

7- Best Buy hediye kartı

Şirketler, ürünlerini veya hizmetlerini müşterilere ulaştırmak ve böylece markalarını geliştirmek için promosyonları kullanır. Ücretsiz bir Prizegrab üyeliği, bu tekliflere erişmenizi sağlar!

Ödüller, Amazon veya Starbucks’tan günlük 10 dolarlık hediye kartlarından Best Buy ve Williams Sonoma gibi mağazalardan aylık 500 dolarlık hediye kartlarına ve yıllık 25.000 dolarlık çekilişe kadar uzanıyor. Ayrıca TV, telefon ve mutfak aletleri de kazanabilirsiniz.

Başlamak için ücretsiz bir hesap oluşturun ve çekilişlere girmek için adınızı girin.

 

 

8- Groupon hediye kartı

FreebiePuanları 4 farklı şekilde puan kazanmanızı sağlar:

Anketlere katılın veya daha önce kullandığınız ürünlerle ilgili görüşlerinizi paylaşın
Bir dakikalık kayıt tekliflerini tamamlayın
oyun odasında oyna
Kaydolun veya arkadaşlarınızı tavsiye edin (davet edin)

FreebiePuanlarına katılarak 1000 puan kazanırsınız. Her puan 0,004 ABD Doları değerindedir, bu nedenle 5.000 puan, 20 ABD Doları değerinde bir hediye kartına eşittir. Hediye kartları, DCshoes veya Groupon gibi bir elektronik hediye kartını size e-postayla gönderebilecek herhangi bir mağazada mevcuttur.

FreebiePoints’e kaydolun ve ücretsiz puan kazanın.

 

9- Xbox hediye kartı

AppNana, indirdiğiniz harika uygulamalar ve oynadığınız oyunlar için kredi kazanmanızı sağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. 1 ABD doları bakiyeyle, herhangi bir ücretli uygulamayı ücretsiz olarak alabilir ve ardından iTunes, Amazon, Google Play ve Xbox hediye kartlarını kullanabilirsiniz.

Bazı uygulamalar yüklemenizi, bazıları ise oyunu oynayarak belirli bir seviyeye ulaşmanızı gerektirir.

AppNana’yı indirin ve puanlarınızı PayPal, Amazon, iTunes, Google Play ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli hediye kartları için kullanın.

 

 

10- Sephora hediye kartı

GiveawayMonkey, ürünlerini ve hizmetlerini sosyal medyada tanıtma karşılığında üyelerini hediye kartları ve ürün örnekleri dahil olmak üzere öğeler almaya bağlar.

Sadece günlük alışverişlerde tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yeni ürünler ve daha fazla sürpriz denemek eğlencelidir.

Ücretsiz ürün örnekleri veya beğeniler, tweetler ve paylaşımlar için 200$’lık Uber veya 50$’lık Sephora hediye kartları alabilirsiniz.

 

11- ReceiptHog ödülleri

ReceiptHog farklı bir yaklaşım benimsiyor – ne satın aldığınızı görmek istiyorlar. Hizmete kaydolmak ücretsizdir, ancak bazen beklemeniz gerekebilir.

ReceiptHog, bir mağazadan haftada en fazla 20 makbuz ve günde en fazla 3 makbuz yüklemenize olanak tanır. Diğer makbuzlar, satın alma işleminden yedi gün sonra yüklenebilir.

Uygulamanın farklı seviyeleri vardır ve ne kadar çok makbuz yüklerseniz, ne satın alırsanız alın seviyeniz o kadar yükselir.

Runt – Makbuz başına 10 jeton kazanırsınız
Piglet – Makbuz başına 15 jeton ile sizi ödüllendirir. İlk 10 makbuzdan sonra bu seviyeye geçeceksiniz
Domuz – Makbuz başına 25 jeton ile sizi ödüllendiren en yüksek seviye

 

Aşağıdaki durumlarda ek puan alırsınız:

Marketler, eczaneler, evcil hayvan malzemeleri ve kozmetik ürünlerine yapılan harcamalar
bir arkadaşa tavsiye et
Hediye kartlarına dönüştürülebilen sanal paralar karşılığında anketlere katılın veya oyun oynayın
Bir ayda belirli miktarda makbuz yüklemek gibi zorlukları deneyin
Büyük mağazalarda ve elektronik, spor veya giyim mağazalarında alışveriş yapmak da size çekilişlere katılma şansı verir.

 

12- Hedef hediye kartı

Swag IQ, Swagbucks’a bağlı bir mobil uygulamadır ve para için önemsiz soruları yanıtlamanıza olanak tanır. Oyun başına SB 500 ile SB 2200 arasında puan kazanabilirsiniz, bu da 5 ila 22 ABD Dolarına eşdeğerdir.

Trivia oyunlarına girin ve tüm soruları doğru yanıtlayarak 1.000$ değerinde Swagbucks’a hak kazanın. Yalnızca birkaç soruyu doğru yanıtlasanız ve tam puan alamasanız bile, uygulama her doğru yanıt için size Swagbucks verecek.

SB puanlarınız Amazon veya Target hediye kartları veya PayPal aracılığıyla nakit olarak kullanılabilir. SB 100, 1$’a eşittir.

Bugün kaydolun ve ilk 22$’ınızı 15 dakika veya daha kısa sürede kazanın.

 

13- PlayStation hediye kartı

Oyunu seviyorsanız, bu puan kazanmanın kolay bir yoludur. Razer Cortex sistem güçlendirici uygulamasını indirerek mobil oyunlara erişebileceksiniz.

Razer Cortex ile oynayın ve oynadığınız her dakika için 5 puan kazanın. Standart günlük limit 50 puandır.

Daha sonra Razer Silver puanlarınızı 10$’lık bir PlayStation Store hediye kartına ve JINX için %30 indirim kuponuna veya 20$’lık Razer Store indirimine dönüştürebilirsiniz.

 

14- Dunkin Donuts hediye kartı

PrizeRebel, anket almak için puanlar sunan başka bir ücretsiz sitedir. Bu puanlar Amazon’da 2$, Dunkin Donuts’ta 3$, JB HI-FI veya diğer şirketlerde 500$’a dönüştürülebilir.

PrizeRebel şimdiye kadar 8 milyondan fazla üyeye 17 milyon dolardan fazla ödül ödedi.

Şu anda, bu site aşağıdakileri yaptığınız için sizi ödüllendiriyor:

Anketler – PrizeRebel, her anketin ne kadar sürede tamamlanacağını ve ne kadar puan kazanacağınızı bile söyler. Örneğin, 20 dakikalık çalışma için 75 puan veya 30 dakikalık çalışma için 500 puan. Bu nedenle, daha yüksek gelirli anketlere gitmek daha iyidir.
Teklifler Duvarı – PrizeRebel sizden bir ankete katılmanızı veya bir mobil uygulama indirmenizi isteyebilir. Saatte yaklaşık 10 $ kazanabilirsiniz ve şaşırtıcı olan şey, puanları alır almaz uygulamayı, genellikle kurduktan sonraki 24 saat içinde kaldırabilmenizdir.
Film İzle – Minimum çabayla basit bir şey yapmak istiyorsanız, PrizeRebel ile film izlemeyi deneyin.
Bir arkadaşınızı tavsiye edin – Bir arkadaşınızı her tavsiye ettiğinizde, puanlarının %20’sini alırsınız. Tek yapmaları gereken, kaydolmak için bağlantınızı kullanmak. PrizeRebel’i Facebook veya Twitter kullanarak arkadaşlarınızla paylaşın.

Kaydolun ve çevrimiçi anketlere katılarak puan kazanın ve karşılığında hediye kartları veya nakit ödüller kazanın.

 

15- Kredi kartı ödül programı

Kredi kartınız bir ödül programı sunmuyorsa, hızlı davranın. Ne kadar, ne zaman ve nerede harcadığınıza bağlı olarak kredi kazanırsınız.

Aşağıdakileri öneririz:

Keşfedin Nakit Geri Kartı – Bu kart paranızın karşılığını fazlasıyla verir. Yıllık ücret ödemezsiniz ve her üç ayda bir alışverişlerinizde %5’e kadar nakit geri alırsınız. İlk yılda Discover, geri ödemelerinizle eşleşecek ve ödüllerinizi ikiye katlamanıza izin verecektir. Hediye kartı almak için 20$ bonusa ihtiyacınız var. Discover size ekstra 5$ kredi verir, böylece 25$’lık bir hediye kartı alabilirsiniz.

Chase Freedom Card Chase Freedom Card, her üç ayda bir çeşitli alışverişlerde %5 nakit iade bonusu sunuyor.

Anlaşmayı tatlandırmak için, kartın açılmasından sonraki ilk üç ay içinde 500$’lık alışveriş yaparsanız, 150$’lık bonus kredi alırsınız. Buradan kaydolun.

Capital One Girişim Kartı – Seyahat edenler için inanılmaz bir seçenek.

 

Hesap açılışının ilk üç ayında harcanan her 3.000$ için 50.000 mil elde ettiğinizi hayal edin. Ayrıca, harcadığınız her dolar için anında 2 mil ve otellerde harcadığınız her dolar için 10 mil kazanırsınız. Bir sonraki tatilinizi finanse etmenin akıllıca bir yolu gibi görünüyor.

 

 

16- AirBnB hediye kartı

Airbnb Seyahat Kredisi, binlerce dolar tasarruf etmenin ve dünyayı dolaşmanın yenilikçi bir yoludur. Programı bir arkadaşınıza tanıtarak seyahat kredinizi finanse edin.

Tavsiye ettiğiniz her arkadaşınızla daha fazla kredi kazanacaksınız. Bunu yapmak için, bağlantıyı kopyalayıp blog gönderilerinize, web sitenize ve sosyal ağlarınıza yapıştırmanız yeterlidir.

Bir arkadaşınızla seyahat ederseniz 25 $ ve bir arkadaşınızı ağırlarsanız 75 $ alacağınızı unutmayın. Seyahat kredisi 5.000 ABD Dolarına kadar olabilir, ancak düzenleme tarihinden bir yıl sonra sona erer.

 

17- ACO için ürün testi

Influencer veya piyasa trendlerinden haberdar biriyseniz, bu iş tam size göre. Şirketler her zaman yeni veya yeniden tasarlanmış ürünler veya ambalajlar hakkında tüketici geri bildirimi ararlar.

American Consumer Opinion, ürün örneklerini test etme, yeni reklamları derecelendirme ve anket başına 50 ABD doları kazanma fırsatları sunar. Fikriniz karşılığında anket başına 100 ila 5000 puan alırsınız. 0,01$ değerindeki her puanla nakit alabilir veya bir hediye kartı ile değiştirebilirsiniz.

Katılmak ücretsizdir, tamamlanması 10 dakikadan az sürer ve soruları yanıtlamak kolaydır.

 

 

18- Sosyal medya üzerinden hediye kartı

Şirketler ücretsiz reklamları sever, bu nedenle Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarınızın sizin için çalışmasına izin verin.

Aşağıdaki hashtag’lerin hızlı bir şekilde aranması, sosyal ağlarda tanıtılması karşılığında ürün veya hediye kartı sağlamaya istekli düzinelerce şirketi listeleyecektir.

#bedavalar #ücretsiz #hediye #kazan #bedava #yarışma #piyangolar

#ücretsiz#ücretsiz#meydan okuma#kazanan#rekabet#çekiliş

Haber akışınızda otomatik olarak görünmesi için bu hashtag’leri takip edin. Kazanacak kadar şanslıysanız, dijital bir süper mağazada alışveriş yapmak için bir indirim kodu alacaksınız.

 

 

19- Nike hediye kartı

Drop, kredi ve banka kartlarınızı bağlayabileceğiniz ücretsiz ve güvenli bir uygulamadır. Drop App, sevdiğiniz mağazalardan veya Drop’un önerdiği mağazalardan yaptığınız her alışverişte size puan verir ve bunları hediye çeki almak için kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın sadece alışveriş için olmadığını, hatta her Uber veya Lyft’e bindiğinizde puan kazanmak için kullanabileceğinizi unutmayın.

Başlamak için ücretsiz uygulamayı iTunes veya Google Play Store’dan indirin.

Hesaplarınızı bağlamak için kredi ve banka kartı ayrıntılarınızı girin – veri güvenliğini sağlamak için banka düzeyinde 256 bit AES şifrelemesi kullanırlar. Ardından listelerden Starbucks, Target, Uber, Trader Joe’s, Nike ve daha pek çok favori marka veya mağazanızı seçin.

Bağlantılı kartlarınızı kullanarak yapılan satın alma işlemleri otomatik olarak puan kazanır. Her marka farklı şekilde ödeme yapacaktır – örneğin, Walgreens size harcadığınız her dolar için 8 puan verirken, Starbucks’ta harcadığınız her dolar için 12 puan alabilirsiniz.

Ayrıca daha fazla puan kazanmak için beş seçeneğiniz dışında başka mağazalardan alışveriş yapmanızı önerirler. Örneğin, Sephora’da harcanan dolar başına 40 puan kazanabilirsiniz. Puanlar haftada 5.000 ile sınırlıdır.

5.000 puan kazandıktan sonra Forever21, Nike, Instacart ve daha fazlasına 5$ nakit veya 5$ hediye çeki talep edebilirsiniz.

Bu yazıda size hediye kartı almanın garantili 19 yolunu gösterdik. Başarılar