En iyi 8 reklam önleme uygulamasıyla tanışın (Android telefonlarda)

Burada, uygulamalardan ve web sitelerinden tüm can sıkıcı reklamları kaldırmak için size Android için en iyi reklam yazılımı önleme uygulamalarını sunuyoruz. Reklam engelleme aracı, tüm reklam yazılımlarının kaldırılmasına yardımcı olur.

reklam! Çok sayıda ve yanlış konumlarda birleştirilirlerse, çok can sıkıcıdırlar ve herhangi bir kullanıcıya eziyet edebilirler. Android, kullanıcılara birçok özelleştirme seçeneği ve geliştiricilere sınırsız uygulama geliştirme olanağı sunan açık kaynaklı bir işletim sistemidir. Bir Google ürünü olarak, Google ayak izini her işletim sistemi hizmetinde görebilirsiniz. Google her şeyi, uygulamaları, hizmetleri veya reklamları kontrol eder. Android’de milyonlarca uygulama vardır ve uygulama geliştiricileri reklamları kullanarak para kazanır. Uygulama, para kazanmak için kullanıcılar ve geliştiriciler için uygun görüntülü reklamlar kullanır. YouTube ve Chrome dahil olmak üzere uygulamalardan veya oyun içi reklamlardan içerik filtrelemeye yardımcı olabilecek, Android için bir dizi reklam karşıtı uygulama vardır.

Android için reklam önleme kullanmanın avantajları

Uygulamalardaki reklamları engeller
Telefonu rootlamaya gerek yok
Bant genişliğinden ve pilden tasarruf sağlar
Çevrimiçi indirme hızını artırır
Gizliliği korur

Köklü bir cihazınız yoksa, reklam yazılımını kaldırma tek tıklamayla gerçekleştirilebilecek bir özellik değildir. Aşağıdaki programlar, reklam komut dosyalarını filtreleyerek içeriğin engellenmesine yardımcı olur.
Android’de reklamları engellemek için en iyi uygulamalar

İçeriği filtrelemek ve reklamları ve açılır pencereleri engellemek için Android için en iyi reklam karşıtı uygulamaları burada bulabilirsiniz.

1- Adclear uygulaması

Google Play’den indirme bağlantısı
Doğrudan indirme bağlantısı

Adclear, XDA Developers tarafından geliştirilen, telefonu rootlamadan başka bir reklam filtreleme uygulamasıdır. Bu uygulama, reklam trafiğini web’de veya uygulamalarda size ulaşmadan önce filtrelemek için cihazınızda bir VPN oluşturur. Ayrıca şifrelenmiş reklamları da filtreler. Adclear, tüm uygulamalarda araya giren ve girmeyen her türlü reklamı engelleyebilir.

 

 

Öznitellikler

Şifrelenmiş reklamları engeller
Wi-Fi ve mobil verilerle çalışır
Uygulamalardaki reklamları engeller
Seçilen programı filtrele
Birden fazla tarayıcı desteği
roota gerek yok
Engellenen reklamların kaydı

 

2- Android için AdGuard (dünyada en çok kullanılan)

Google Play’den indirme bağlantısı

AdGuard, uygulamalardaki ve tarayıcılardaki reklamları kaldıran, gizliliğinizi koruyan ve aynı zamanda herhangi birinin internet etkinliklerinizi izlemesini engelleyen, Android için root gerektirmeyen bir reklam engelleyicidir. Bu uygulama, HTTP proxy’sinde veya VPN modunda çalışabilir.

HTTPS reklamlarını engellemek için Ayarlar’a ve ardından HTTPS Filtreleme’ye gidin ve açın veya gelişmiş modu bile açabilirsiniz.

 

Öznitellikler

Trafikten tasarruf sağlar
Android’de herhangi bir reklamı engelle
Gizlilik koruması
Veri ve pil tasarrufu sağlar

3- Adayolu

Google Play’den indirme bağlantısı

 

Adaway, herhangi bir uygulama, web veya başka bir hizmet kullanıyor olun, Android’deki tüm reklamları engelleyen çok güçlü ve güçlü bir içerik filtreleme uygulamasıdır. Uygulama, hosts dosyasını kullanır ve bir uygulama reklam için istekte bulunduğunda, istek hiçbir şey yapmayan 127.0.0.1’e yönlendirilir. Adaway internet hızını yavaşlatmaz ve reklamları kolayca engeller.

 

4- DNS66 Kök olmadan reklamları ve izleyicileri engelle

Google Play’den indirme bağlantısı

DNS66, Android için en popüler kaynak tabanlı Reklam Engelleyici uygulamalarından biridir. DNS66, araya giren reklamlar, açılır reklamlar, web reklamları, uygulama reklamları ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü reklamı filtreleyen şifreli bir sunucu oluşturur.

F-Droid’den DNS66 uygulamasını indirmeniz ve uygulamayı açmanız yeterlidir. Burada Etki Alanı Filtreleri → Adaway Ana Bilgisayar Dosyaları’na tıklayın.

Programın ana ekranındaki güç simgesine dokunun ve gerekirse eksik dosyaları indirin. Tamamlandı! Adblock aktif.

Bunun dışında DNS66 programında bulunan Malware Host, Ad Tracker Host, DNS Host vb. çeşitli seçenekler ile gizliliğinizi yüksek güvenlikte tutabilirsiniz.

Telefon gizliliğinizi üst seviyede tutmak istiyorsanız bu uygulamayı öneriyoruz.

 

5- ÜCRETSİZ ADBLOCKER TARAYICI Adanmış reklam önleyici tarayıcı

Google Play’den indirme bağlantısı

Doğrudan indirme bağlantısı

Bu, asıl amacı reklamları engellemek olan bir tarayıcıdır. Adblocker Ücretsiz Tarayıcı, bu teknolojide uzman olan Rocketshield Inc. tarafından geliştirilmiştir. Bu tarayıcı, web reklamlarını ve diğer müdahaleci izleyicileri ortadan kaldırma konseptiyle oluşturulmuştur. reklamsız bir web deneyimi yaşayabilir, hızlı ve güvenli gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tarayıcı, afişler, video reklamlar ve pop-up’lar, metin reklamlar ve çok daha fazlasını içeren her türlü reklamı engelleyebilir.

Reklamları engellemek veri tasarrufu sağlar ve gizliliği artırır. Ayrıca pil optimizasyonuna da yardımcı olurlar. Daha hızlı ve daha güvenli gezinebilirsiniz. Android için bir reklam önleyici tarayıcı arıyorsanız, Adblocker Tarayıcı ile başlamanızı öneririz.

 

6- Reklam Kilidi

Google Play’den indirme bağlantısı

Doğrudan indirme bağlantısı

AdLock, tüm kullanıcı ihtiyaçlarını aynı anda karşılayan kapsamlı bir reklam engelleme yazılımıdır. Ayrıca, güçlü özellikler ve sezgisel bir kullanıcı arabirimi içeren gelişmiş bir üründür. Tüm reklam etiketlerini cihazınıza ulaşmadan önce filtreleyen bir VPN barındırma ağı oluşturarak çalışır.

 

Reklamsız sürümü için uygulama başına ödeme yapmak yerine, AdLock’un ucuz premium sürümünü almaya değer. Premium sürümün yüksek maliyetlerini azaltmak istiyorsanız AdLock tam size göre. AdLock, sistem genelinde çalışarak tarayıcıları, uygulamaları, oyunları ve anlık mesajları tamamen reklamsız hale getirir. Doğru anladınız – bir reklam engelleyici her şeyi yapar. 14 günlük ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi vardır.

Öznitellikler

İndirin, kurun, çalıştırın – kök gerekmez
Yalnızca saf içerik – tarayıcı reklamları ve konum belirleyicileri kaldırılır
Reklamsız uygulamalar ve oyunlar.
YouTube ve diğer reklamsız akış hizmetleri.
Kimlik avına, şüpheli isteklere veya kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruma sağlayan veri güvenliği ve kişisel güvenlik duvarı
Android 5.1 ve üzeri akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur.

 

7- Firefox Odak tarayıcı

Focus Browser by Firefox bir gizlilik tarayıcısıdır, buna gizli tarayıcı diyebilirsiniz. Firefox Focus reklamları, izleyicileri ve site sahibine bilgi gönderebilecek diğer araya giren kodları engeller. Tarayıcı ayrıca çerezleri, şifreleri veya diğer bilgileri saklamaz. Focus, küçük boyutu ve güçlü işlevleri nedeniyle güçlü bir üründür. Bu tarayıcıyı kullanarak Mozilla’ya güvenir ve yüksek gizliliğin keyfini çıkarırsınız.

Bu tarayıcı, İnternet devi Mozilla tarafından desteklenmektedir, bu nedenle yüksek hız ve iyi performans bekleyebilirsiniz. Reklam engelleyicilere, izleme engelleyicilere, iyi hıza ve düşük güç tüketimine sahip gizli bir tarayıcı arıyorsanız, Firefox Focus’u öneririz.

 

8- CM Tarayıcı

Google Play’den indirme bağlantısı

Doğrudan indirme bağlantısı

Team Clean Master’ın CM Tarayıcısı, sizi kötü niyetli tehditlerden koruyabilecek yerleşik reklam engelleyici ve antivirüs tarayıcıya sahip hafif bir mobil tarayıcıdır. CM ile, çoğu video dosyasını çevrimdışı destekleyen çevrimiçi videoları desteklemek için özel bir indirme yöneticiniz olur. Adblocker can sıkıcı pop-up’ları, banner reklamları, video reklamları kaldırarak size daha rahat bir tarama deneyimi sunar.

CM’nin Özellikleri

Reklam engelleyici
Yıkıcı önleme
İndirme koruması
gizli mod
İzleme verisi yok
Çözüm

Anti-reklam programlarını kullanarak, root erişimi olmadan Android’deki tüm can sıkıcı reklamları ve açılır pencereleri kaldırabilirsiniz. Yukarıdaki programlar, root erişimi olmadan reklamları filtreleyebilir.