blog posts

En iyi 7 Chrome Instagram eklentisi (tamamen ücretsiz ve işlevsel)

Günümüzde sosyal ağlar, ürünleri pazarlamak, markaları tanıtmak, müşterilerle bağlantı kurmak ve yeni işleri teşvik etmek için kullanılmaktadır. Bu arada Instagram, kullanıcılarının işlerini büyütmelerini sağlayan ana sosyal medyadır.

Bu giriş göz önüne alındığında, farklı işletme ve sektörlerin Instagram’ı iş hedeflerine ulaşmak için daha iyi kullanmanın yollarını ve araçlarını araması doğaldır.

Popüler ve verimli bir tarayıcı olan Google Chrome, küçük ve büyük işletmelerin Instagram pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için farklı uzantılar sunar.

 

 

1- Instagram için masaüstü eklentisi

Instagram için Masaüstü, Instagram pazarlamacılarının çeşitli araçları kullanarak işletmelerini tanıtmalarına yardımcı olan, Instagram’ın en yaygın masaüstü sürümlerinden biridir. Instagram mobil uygulamalarını kullanmak zaman alıcı olabilir. Bu nedenle, Instagram için Masaüstü kullanmanız ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra Instagram işinizi daha büyük ve kullanışlı bir sürümde kolayca yönetmeniz önerilir.

 

Desktop For Instagram’ın 6 özelliği

Bilgisayarla resim yükleme ve gönderi oluşturma imkanı
Fotoğrafları bu modda beslemeden veya hikayeden görüntülemek için tam ekran modunu destekleyin
Akıştan veya hikayeden videoları tam ekran modunda oynatma desteği
Akıştan veya hikayeden video ve fotoğraf indirme yeteneği
Instagram’ın web versiyonuna benzer bir deneyim sağlamak
İndirme sınırı yok

 

 

2- Instagram için Uzantı

Extension for Instagram, pazarlamacıların Instagram’ı gün boyu kullanmasına yardımcı olan Instagram’ın ikinci masaüstü sürümüdür. Bu, doğrudan indirme ve yükleme ile ünlü Chrome için en kullanışlı Instagram uzantılarından biridir.

Tüm işletmelerin bu eklentiyi kullanarak Instagram hesaplarını yönetmeleri önerilir. Extension for Instagram birçok araç ve özellik içerir ve Instagram mobil uygulamasına kıyasla çok daha verimlidir. Ek ve eksiksiz özellikler mevcut olmayabileceğinden, Instagram pazarlamasının basit bir görev olmadığını ve bir telefondan yönetilemeyeceğini unutmayın.

Instagram eklentisinin 5 ana özelliği

Instagram fotoğrafları yükleme/indirme yeteneği
Özel mesaj gönderme desteği
Yorumlar bölümüne tıklanabilir bağlantılar yerleştirme imkanı
Gönderiler arasında kolay gezinme
Karanlık bir tema sağlamak

 

 

3- Instagram eklentisi için IG Stories

Listemizdeki üçüncü kullanışlı araç ise Instagram için IG Stories.Instagram hikayelerinde canlı videolar sunmak markalar için çok önemli.

Bu eklentinin yardımıyla Instagram hikayelerini ve canlı yayınları görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Ayrıca bu eklenti, kullanıcının pazarlamacılar için yararlı olabilecek fotoğraf ve videolar yüklemesine olanak tanır. Bu eklenti ile yapabileceğiniz bir diğer şey de canlı yayınları ve Instagram hikayelerini doğrudan masaüstünüzden indirmektir.

Bu eklentinin en yeni özelliği, IGTV videolarını indirebilme özelliğidir.

Instagram için IG Stories’in 4 özelliği

Instagram hikayelerine erişme ve canlı yayın yapma ve bunları indirme yeteneği
Hikayeleri görüntülerken kimliğinizi gizli tutma imkanı
Hikayeler ve canlı videolar gönderme

 

4- Instagram eklentisi için Masaüstü Uygulaması

Instagram için masaüstü uygulaması, fotoğrafları ve videoları indirmeyi ve yüklemeyi olabildiğince kolaylaştıran, Chrome için dördüncü Instagram uzantısıdır.

Bu eklenti, Instagram’ın masaüstü sürümünü mobil sürümüne benzer bir görünümle sağlar. Ayrıca Instagram mobil uygulamasının tüm özelliklerini masaüstünüzde deneyimlemenizi sağlar. Bunun pazarlamanız üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

 

 

5-Instagram eklentisi için bildirimler

Instagram için Bildirimler, her pazarlamacının müşterilerinin güvenini kazanmak için ihtiyaç duyduğu en iyi ve en eksiksiz Chrome uzantısıdır. Bu bildirimler kullanıcıların ilgisini ve memnuniyetini çekebilmektedir.

Bildirimler, Instagram işinizle ilgili olup bitenlerden haberdar olmanızı sağlar. Bu sayede gerekli tepkiyi gösterebilir ve Instagram etkileşim oranınızı artırabilirsiniz.

Bu eklentiyi kullanarak, yaptığınız işi kesintiye uğratmadan en son haberleri alabilirsiniz.  tarayıcı aracılığıyla bildirimleri kontrol etmenin en hızlı ve en kolay yoludur.

 

 

6- Direct ile Instagram için web eklentisi

Özel mesajlar, hikaye ve IGTV yükleme, ekran görüntüsü alma vb. gibi doğrudan destek özelliklerine sahip Instagram için Web.

 

Mobil uygulamada olduğu gibi Instagram’ın ikonik düğmesine tıklayarak çeşitli özelliklere erişebilirsiniz:

Özel mesajlar için tam destek
Bilgisayardan IGTV videoları yükleyebilme
Daha iyi bir deneyim için doğru düzen
Video ve fotoğraf paylaşma ve Instagram haberlerine göz atma ve ayrıca arkadaşlarla sohbet etme yeteneği

 

7-Instagram için İndirici + Doğrudan Mesaj eklentisi

Instagram+ doğrudan mesajı için İndirici, başka bir Instagram Chrome uzantısıdır; yardımıyla profil fotoğraflarını, videoları ve Instagram’daki her şeyi Google Chrome’a ​​kolayca indirebilirsiniz.