Android telefondan bilgisayara/dizüstü bilgisayara 7 yedekleme programı (en iyisi)

Android telefon verilerinizi bilgisayarınıza nasıl yedekleyeceğinizi biliyor musunuz? Değilse, hiç endişelenmeyin! Neyse ki çoğu Android telefon, yedekleme programlarını kullanarak verilerinizi ve bilgilerinizi yedeklemenize izin verir. Bugün, bu yazıda size en iyi 7 Android telefon yedekleme programını tanıtacağız. Sonuna kadar bizimle kalın.

İyi ve uygun bir yedeklemenin, aynı dosyaların farklı aygıtlardaki 2 kopyasından oluştuğunu ve bu aygıtların tercihen fiziksel olarak iki farklı yerde bulunduğunu defalarca söyledik. Bunun nedeni, yedeklerinizden birinin herhangi bir nedenle çalınması veya zarar görmesi durumunda ikinci yedeğe erişiminizin olmasıdır. Android akıllı telefon kullanıcıları için en iyi seçenek, tüm verilerini otomatik olarak bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara yedeklemektir. O halde lafı daha fazla uzatmadan Android telefonlar için bilgisayar üzerinden en iyi yedekleme ve veri kurtarma programlarına geçelim.

 

1- SyncDroid – bazı sınırlamalarla ücretsiz

 

 

SyncDroid, Android işletim sistemi ile bilgisayar arasında, telefonun kamerasından ve SD belleğinden SMS, kişi listesi, arama geçmişi, yer imleri, ses ve video dosyaları ve fotoğrafları yedeklemenizi sağlayan ücretsiz ve çok verimli bir veri aktarım yazılımıdır. bilgisayara. Tek bir tıkla ve bu programın kurtarma aracının yardımıyla cep telefonunuzdaki tüm dosyaları kolayca yedekleyebilir ve artık veri kaybı veya cep telefonunuzun çalınması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tabii ki, istediğiniz zaman Android ve iOS’taki bilgileri geri yükleyebilirsiniz.

Tek tıklamayla yedekleme: fotoğraflar, kişiler, videolar, yer imleri, uygulamalar, müzik, kısa mesajlar, arama geçmişi, çalma listeleri, e-kitaplar vb.
Android telefon verilerinizi aktarın, yönetin, düzenleyin ve görüntüleyin ve yedekleyin.
Yüzden fazla video paylaşım sitesinden en sevdiğiniz videoları indirin ve telefonunuza veya bilgisayarınıza aktarın.
Videoları, duvar kağıtlarını ve zil seslerini indirmek için sonsuz kaynak.
Bir dizi kullanışlı araç: ses ve video dosyalarının biçimini değiştirme ve zil sesi yapma yeteneği ve…

 

2- Android Yedekleme Geri Yükleme (yüksek puan)

 

 

Birçok Android akıllı telefon, kişi listesi, arama geçmişi, kısa mesajlar, müzik, videolar, fotoğraflar ve hatta uygulamalar gibi bilgileri yedekleyemez ve geri yükleyemez. Aslında, tüm Android kullanıcıları akıllı telefon verilerini yedekleyebilmelidir. Bu sayede kullanıcılar, cep telefonunun SD hafıza kartını formatlarken, telefonu fabrika ayarlarına döndürürken veya rootlarken orijinal veriler silinirse verilerini bilgisayara kaydedebilir ve verilerini kurtarabilir.

 

3- mobileGo Android Yedekleme (önerimiz)

 

 

Wondershare MobileGo Android Backup, Android akıllı telefonları ve tabletleri yedeklemek için mükemmel bir seçimdir. Tek bir tıklama ile yedekleme özelliği, bu akıllı aracı bu alandaki en iyilerden biri haline getirdi. MobileGo, kişileri, arama geçmişini, mesajları, ses ve video dosyalarını, takvim geçmişini vb. kolayca yedekleyebilir ve bilgilerinizi bilgisayara aktarabilir.

 

Çoklu platformlar arasında basit ve kusursuz veri aktarımı, bu akıllı aracın bir başka özelliğidir. MobileGo çok çeşitli akıllı telefonlarda (HTC, Samsung, Sony, LG, Motorola, Google, Huawei, vb.) kullanılabilir; Bu nedenle, bu yazılımın Android telefonunuzla uyumluluğu konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

4- MOBİLdüzenle

 

 

İster eski ve denenmiş bir akıllı telefon, ister en son ve en harika akıllı telefon modelini kullanın, MOBILedit verilerinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz araç kutusudur. Bu programı kullanarak mobil verilerinizi hep hayalini kurduğunuz şekilde yönetebilirsiniz. Telefonunuzdaki tüm önemli bilgiler göz önüne alındığında MOBILedit yazılımının farkı ve kullanım kolaylığı, listenize yeni kişiler ekleyebilmeniz, dosyaları yönetebilmeniz, yedekleyebilmeniz ve SMS gönderebilmenizdir.

 

5- TunesGo yazılımı (basit ve kullanışlı)

 

Bu yazılım aynı zamanda Android telefonlarını yedeklemek ve senkronize etmek için de kullanılır ve aradaki fark, bir iOS sisteminin verilerini (iTunes’daki mp3 dosyaları dahil) yedekleyebilmeniz ve bunları cep telefonuna aktarabilmenizdir.Yeni Android’inizi senkronize edin.

Veri yedekleme: Kişi listesi, arama geçmişi, müzik, resim, video, SMS, uygulamalar ve bunların verileri gibi verileri tek tıkla yedekleyebilir ve bu bilgileri bilgisayara aktarabilirsiniz.
Dosya yönetimi ve aktarımı: Kişi listesi, fotoğraflar, videolar, müzik ve Android işletim sistemi dosyaları veya SD bellek dahil tüm dosyaları arayabilir, aktarabilir, silebilir ve ekleyebilirsiniz. Bu yazılım Outlook Express, Windows Live Mail ve Outlook ve Windows Adres Defterini destekleyebilir; Sonuç olarak, bilgisayarınızı kullanarak kolayca kişi listesine girebilir veya listeden çıkabilir, listeye yeni kişiler ekleyebilir veya kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz; Yinelenen kişileri tek bir tıklamayla birleştirme işlevini de kullanabilirsiniz.

Multimedya dosyalarının formatını değiştirin: Multimedya dosyalarının formatını Android’in izin verdiği formatlara (MPEG, MPG, DAT, MOV, AVI, ASF, MKV, FLV ve WMV gibi MP4, MP3 veya AC3, APE, AIFF, AIF, AMR, AU, M3U, FLAC, MPA, MKA, WMA, MP2, AAC’yi MP3’e dönüştürün).

 

6- MoboRobo (ünlü ve çok yönlü MoboRobo)

 

 

MoboRobo, Android ve iOS işletim sistemi verilerini yönetmek için kullanılabilen başka bir masaüstü yönetici yazılımıdır. Bu yazılım ücretsizdir, ancak çok sayıda reklam görüntüler (çeşitli uygulamaları yükleme önerisi vb. dahil). MoboRobo’nun çekici özellikleri şunlardır:

Veri yedekleme ve kurtarma: Mesajlar, arama geçmişi, uygulamalar, kişi listesi ve multimedya dosyaları gibi bilgileri yedekleyin.
Medya ve veri yönetimi: videolar, temalar, duvar kağıtları, PandaApp zil sesleri ve…
Uygulama yönetimi: Önceden yüklenmiş uygulamaları yönetme ve güncelleme yeteneği. Ayrıca MoboRobo Store üzerinden yeni uygulamalar indirebilirsiniz.
Akıllı telefon bilgileri: dahili bellek ve SD bellek ile ilgili tüm bilgileri görüntüleyin
Metin mesajları gönderme ve arama yapma: metin mesajları gönderme, yeni mesajları yanıtlama ve telefon görüşmeleri yapma yeteneği

 

7- MoboGenie: ücretsiz ve reklamlı

 

 

Android işletim sistemini yedeklemek için başka bir yazılım; Elbette bu ücretsiz yazılımlar çoğunlukla uygulamaları tanıtıyor ve tanıtıyor. Yedekleme için uygun bir işleve sahip değiller. Bu yazılımı yalnızca bir ücret ödemeyi düşünmediğiniz zamanlarda kullanmanızı öneririz.

 

Akıllı telefonunuzu her zamankinden daha iyi yönetin: kişi listelerini ve grup sohbetlerini yönetebilen bu basit yazılımla hayatı kolaylaştırın.
Tek bir tıklama ile kişisel verilerinizi güvende tutun: Akıllı telefon verilerinizi kaybetmekten endişe mi duyuyorsunuz? Yazılımımızın yeni yedekleme sistemini kullanın.
Tek bir tıklamayla akıllı telefonunuzu rootlayın: telefonunuzu hızlandırın, stok uygulamaları kaldırın, pil tüketimini azaltın ve genellikle aklınıza gelen her şeyi yapın. Mobogenie ile kuralları siz koyarsınız.