7 en iyi ve ücretsiz siteyle çevrimiçi fotoğraf efekti yöntemleriyle tanışın

Instagram gibi programların yaygınlaşması çok sıradan bir fotoğrafı bile inanılması güç bir şey haline getirdi. Ancak kapsamlı filtre kitaplığı, masaüstü kullanıcıları için mevcut değildir. Telefon işletim sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Neyse ki, size yardımcı olabilecek birçok web sitesi ve program var.

 

1- FotoğrafYüzEğlence

Arkadaşlarının fotoğraflarına köpek dilini ve tavşan kulağını yapıştırmayı sevenlerden misin? Bu uygulamayla daha iyisini yapın!

Adından da anlaşılacağı gibi, portreler ve özçekimler için efektlere ve kaplamalara sahiptir. Saçma efektlere kadar çok çeşitli popüler efektler içerir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce stil var.

 

 

2- PhotoFunia

PhotoFunia, yalnızca yüzlerde değil aynı zamanda tam fotoğraflarda da uzmanlaşması dışında PhotoFaceFun’a benzer.

Aşağıdaki örnekte, kayak merkezi reklam panosuna güneşli tatil fotoğraflarımdan birini yerleştirdiğimi görebilirsiniz. Bu ilginç bir kombinasyon, eminim siz de kabul edeceksiniz.

PhotoFaceFun gibi, kullanabileceğiniz birçok hazır konsept ve arka plan var.

Çekici kullanıcı arayüzü ile birlikte basit araç, onu popüler resim düzenleme web sitelerinden biri haline getirdi. PhotoFunia filtreler, küçük resimler, ışık efektleri, havalı yüzler ve hazır posterler içerir.

Tek yapmanız gereken bir çerçeve seçmek, ardından istediğiniz fotoğrafı o çerçevede görmek, kontrol etmek ve üzerine farklı efektler uygulamak.

 

3- Piktonize

Pictonize aracının kullanımı kolay ve kullanışlıdır. Fotoğrafı yükleyin ve ardından istediğiniz efekti seçin.

Etkiler dört kategoriye ayrılır. Harika efektler, şekil efektleri, yüzey efektleri ve gri efektler. Bu kategorilerin her biri, aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 500 efekte sahiptir ve toplamda yaklaşık 2000 benzersiz filtre vardır.

 

 

Yukarıdaki görselde takım renginin görsel üzerine şeritler halinde uygulandığını görebilirsiniz.

 

Pixlr

Pixlr.com, en iyi ücretsiz çevrimiçi programlardan biridir ve istediğiniz fotoğrafları çok hızlı bir şekilde düzenleyebileceğiniz fotoğraf editörleri için en popüler web sitelerinden biridir. Pixlr, masaüstü ve mobil sürümler için de mevcuttur. Seçim, kesme, kırpma, renk efektleri vb. için size basit araçlar sağlar.

Sadece web sitesine gidin ve pixlr web uygulamasını başlatın. Ayrıca katılmak için ücretsiz bir hesabı vardır.

 

5- Fo

Pho.to, çevrimiçi fotoğraf editörleri için başka bir popüler sitedir. Size yüzlerce ışık ve renk efektinin yanı sıra çeşitli eğlenceli efektler sunar.

Buna ek olarak kontrast, renk, ışık ve parlaklık efektlerini kontrol etme imkanı da sağlamıştır.

Bu programın basit araçları yardımıyla düzenlemeleri hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu düzenleyicinin IOS ve Android sürümleri de mevcuttur. Anında düzenleme ile basit bir fotoğraf düzenleme aracı.

 

6- ÜcretsizÇevrimiçiFotoğraf Editörü

Freeonlinephotoeditor.com, en yaygın ve popüler çevrimiçi fotoğraf düzenleme sitelerinden biridir. Web’e yerleştirilmiş bir mini masaüstü fotoğraf düzenleme aracı gibidir. Bu düzenleyici, düzenleme için temel araçlar, geliştiriciler, filtreler, katmanlar, küçük resimler vb. sunar.

Ayrıca çeşitli işlevleri gerçekleştirmek için geri, ileri, sıfırlama ve dosya düğmeleri içerir. Sadece dosyayı girin, ardından efektleri uyguladıktan ve düzenledikten sonra birkaç dakika içinde indirin.